چهره ایرانیچهره ها

بازیگر «زیر خاکی ۲» منتظر نوبت دوم واکسن کرونا

اکبر رحمتی بازیگر سریال «زیر خاکی ۲» گفت: دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردم و خدا را شکر بعد از آن هیچگونه ناراحتی و ضعفی نداشتم. منتظر هستم نوبت دوم واکسن را بزنم تا بتوانم با خیال راحت‌تری مشغول فعالیت شوم.
اکبر رحمتی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر فعالیتی در عرصه بازیگری ندارم و آخرین ایفای نقش من به حضورم در فصل دوم سریال پر بیننده «زیر خاکی» به کارگردانی جلیل سامان بر می‌گردد که هم اکنون از شبکه یک صدا و سیما در حال پخش است.

وی در همین راستا اظهار کرد: فصل اول سریال «زیر خاکی» را دنبال می‌کردم و فکر می‌کنم در فصل اول داستانی با موقعیت‌های کمیک و در بستر روایت تاریخی جذاب بیننده‌های زیادی را پای تلویزیون کشاند. خوشحالم که در فصل دوم این سریال حضور دارم. این سریال با بقیه سریال‌هایی که در حال پخش است فضای متفاوتی دارد و همین امر باعث جذابیت و پر بیننده شدن فیلم شده است.

این بازیگر پیشکسوت پیرامون رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پشت صحنه سریال «زیر خاکی ۲» بیان کرد: پشت صحنه سریال «زیر خاکی» بسیار خوب بود و همه عوامل صمیمانه کار می‌کردند. سکانس‌هایی که من حضور داشتم در حدود ۱۲ جلسه تصویربرداری شد و در مدتی که من حضور داشتم شاهد رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی بودم و طبیعتا وسواس در زمینه موارد بهداشتی بر کیفیت بازی بازیگران و عوامل دیگر نیز تاثیر می‌گذارد.

رحمتی با اشاره به تزریق دوز اول واکسن کرونا ابراز کرد: دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردم و خدا را شکر بعد از آن هیچگونه ناراحتی و ضعفی نداشتم. منتظر هستم نوبت دوم واکسن را بزنم تا بتوانم با خیال راحت‌تری مشغول فعالیت شوم. چندین پیشنهاد در این مدت نیز داشتم، اما در حقیقت به خاطر ترس از مبتلا شدن به کرونا باعث شده فعالیت کمتری داشته باشم.

بازیگر فیلم سینمایی «خروج» خاطرنشان کرد: به هر حال با توجه به سن و سالم سر کار رفتن به نوعی بازی با جان است، اما با نوبت اول واکسن کرونا تا حدودی خیالم راحت‌تر شده است و البته همچنان پایبند زدن ماسک و رعایت فاصله‌گذاری و نکات بهداشتی هستم. امیدوارم با واکسیناسیون عمومی کابوس کرونا برای همه مردم ما و جهان تمام شود.

منبع : شهر خبر

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن